MENU
Firma ASBO
Firma ASBO
01.

Partnerstwo

Każdego inwestora traktujemy z należnym szacunkiem, długofalowe relacje zbudowane od pierwszego kontaktu ułatwiają nam sprawną identyfikację i dopasowanie dedykowanych rozwiązań w zakresie koncepcji i projektowania inwestycji.

02.

Doświadczenie

Każdy projekt opracowujemy indywidualnie, wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami w praktyce umożliwia nam precyzyjną selekcję i wdrożenie autorskich technik w zakresie koordynacji i realizacji inwestycji.

03.

Rozwój

Każdą inwestycję realizujemy z najwyższą starannością, chęć dążenia do doskonałości połączona z niespotykanym samozaparciem urzeczywistnia nasze starania w konsekwentnej budowie wiarygodnej i wyróżniającej się na rynku marki.

ASBO POLAND

Specjalizujemy się w projektowaniu, generalnym wykonawstwie obiektów wielkopowierzchniowych, pełniących rolę trwałych, funkcjonalnych a jednocześnie reprezentacyjnych kompleksów przemysłowych. Zajmujemy się także świadczeniem wielopłaszczyznowych usług wspomagających realizację procesów inwestycyjnych w postaci zarządzania oraz doradztwa. Jesteśmy marką o wyłącznie polskim kapitale, operujemy na najwyższym, europejskim poziomie. Wybór usług świadczonych przez naszą spółkę umożliwi Państwu bezobsługową realizację inwestycji budowlanych, w zrozumiałej i przejrzystej formie.

ZAUFALI NAM
ASBO POLAND
SchungBamalInexAldaTonsil

Zespół

Każdego dnia obsługujemy ponad 10 zleceń w ramach realizacji bieżących inwestycji, w tym szczegółowego kosztorysowania nowych projektów.

Terminowość

W każdym tygodniu oddajemy do odbioru przynajmniej 1 zrealizowany etap prac celem terminowej realizacji powierzonych nam zadań, w tym utrzymania restrykcyjnego nadzoru nad prowadzonym harmonogramem robót.

Jakość

W każdym miesiącu audytujemy przynajmniej 10 dostawców materiałów celem zapewnienia najwyższych standardów oferowanych produktów, w tym optymalizacji kosztów realizowanych inwestycji.

Wiarygodność

Każdego roku realizujemy ponad 25 zleceń w ramach realizacji nowych inwestycji, w tym kompleksowego serwisu istniejących obiektów.

Chcielibyśmy Porozmawiać o Twoim Pomyśle.

Skontaktuj się z naszym ekspertem.

Kontakt