menu

KIM JESTEŚMY ?

Poznaj nas

Wybór usług świadczonych przez ASBO SMART SOLUTIONS umożliwi Państwu bezobsługową realizację inwestycji budowlanych, w zrozumiałej i przejrzystej formie.

ASBO SMART SOLUTIONS

Krzysztof Nowosielski

DLACZEGO MY?

Opracowujemy wielobranżowe dokumentacje projektowe,  świadczymy usługi generalnego wykonawstwa wysokobudżetowych inwestycji budowlanych o charakterze przemysłowym, pośrednictwa w finansowaniu inwestycji budowlanych, zarządzania procesami budowy a także doradztwa technicznego. Jesteśmy marką o wyłącznie polskim kapitale, pracujemy  na najwyższym, europejskim poziomie.

Rafał Łukasiuk

Rafał Łukasiuk

Dyrektor Techniczny
Krzysztof Nowosielski

Krzysztof Nowosielski

Prezes Zarządu
Kamila Nowosielska

Kamila Nowosielska

Asystent Zarządu

Doświadczenie

Przekazujemy wiedzę, projektujemy nowocześnie, innowacyjnie, jednocześnie bezpiecznie, odpowiedzialnie.

Partnerstwo

Budujemy relacje, kompleksowo pilotujemy realizację inwestycji budowlanych od początku do końca.

Rozwój

Patrzymy do przodu, już na etapie koncepcyjnym prognozujemy kierunki rozbudowy obiektów w przyszłości.

zapytaj naszego eksperta

Kontakt

“Firmy POL-MET Sp. z o.o. oraz ASBO SMART SOLUTIONS Sp. z o.o. wykonały dla nas halę magazynową w technologii stalowej o powierzchni 2950 metrów kwadratowych. Współpracując z nami w/w firmy udowodniły, że są sprawdzonymi, rzetelnymi i godnymi zaufania wykonawcami.”

Tomasz Kamiński, Członek Zarządu
KLMG Sp. z o.o.

“Firmy POL-MET Sp. z o.o. Sp. k. oraz ASBO SMART SOLUTIONS Sp. z o.o. wykonały dla nas halę handlową w technologii żelbetowo-stalowej o powierzchni 2300 metrów kwadratowych. Cały zakres robót wynikający z umowy został wykonany profesjonalnie oraz terminowo.”

Wojciech Rydzyński, Prezes Zarządu
Archiplan Sp. z o.o

“W pełni rekomendujemy usługi tych firm ze względu na dokładnie i sumienie przeprowadzone roboty budowlane. Firmy POL-MET Sp. z o.o. oraz ASBO SMART SOLUTIONS Sp. z o.o. wykonały dla nas halę handlową w technologii stalowej o powierzchni 400 metrów kwadratowych.”

Tomasz Małek, Prezes Zarządu
BAMAL POLSKA GROUP Sp. z o.o. Sp. k.